O nas

Support Niezależne Doradztwo Finansowe

 

Od 2010 roku doradzamy w zakresie:

 • optymalizacji finansów na bazie obecnego portfela inwestycyjnego osób fizycznych lub firm,
 • pozyskiwania środków na finansowanie inwestycji dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych.

 

Najkrócej mówiąc, szukamy możliwości  optymalnego zarządzania finansami.

Przygotowujemy jednostkowe, autorskie oferty dla każdego naszego klienta.
Pracę zaczynamy od rzetelnej analizy potrzeb i sytuacji finansowej klienta. Na tej podstawie przygotowujemy indywidualną strategię działania. Dobieramy optymalny produkt finansowy, a następnie szukamy odpowiedniego banku. Prowadzimy negocjacje cenowe oraz weryfikację próbną.

 

 

Nasze doradztwo przebiega  w czterech etapach:

 1. Spotkanie klienta z doradcą, podczas którego rozpoznajemy sytuację klienta - na podstawie rozmowy oraz przedstawionych nam dokumentów
 2. Analiza dokumentów i informacji uzyskanych od klienta
 3. Opracowanie strategii postępowania, której wynikiem jest propozycja optymalnego rozwiązania dla danego klienta
 4. Realizacja zaakceptowanej przez klienta strategii.

 

Rekomendacja rozwiązania bazuje wyłącznie na zbadaniu sytuacji klienta, jego potrzeb oraz wyniku opracowanej analizy.  To fundamentalna zasada naszej pracy.

 

Co nas wyróżnia?

 • Indywidualne podejście do każdego klienta
  Czas poświęcany każdemu klientowi
 • Troska o komfort i poczucie bezpieczeństwa klienta
  Terminowość
 • Dyskrecja i zaufanie
 • Jasne reguły współpracy
 • Zaangażowanie
 • Stuprocentowa realizacja celów klienta

 

Nasi doradcy (Zespół Doradców):

Krzysztof
Właściciel i prezes firmy Support Niezależne Doradztwo Finansowe.

Doradca z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. W bankach – m. in. w Banku Handlowym w Warszawie S.A. i Banku Pekao S.A. – był odpowiedzialny za obsługę klientów z segmentu bankowości prywatnej. Dzięki temu bardzo dobrze poznał oczekiwania klientów private banking. Szybko zdał sobie sprawę, że ich potrzeby wykraczają poza standardy obsługi bankowej, dlatego nauczył się szukać dla klientów rozwiązań niestandardowych.  Pierwszą własną firmę doradczą - Support - założył w 2005 r. Wkrótce potem, zauważył pewien trend rynkowy. Rosły apetyty przedsiębiorców oraz osób fizycznych na zakup aut,  a rynek pozwalał na ich kredytowanie. Coraz więcej klientów potrzebowało wiedzy na temat procedur, które umożliwią im kredytowanie zakupu pojazdów czy maszyn. Krzysztof Wiśniewski miał tę wiedzę i służył nią klientom w ramach firmy AUTO Support.  W 2010  roku  nastąpił kolejny krok w rozwoju jego firmy doradczej – powstała firma Support Niezależne Doradztwo Finansowe.

 

Marzenna

Współpracuje z firmą od 2 lat, posiada 30 letnie doświadczenie zawodowe w bankach komercyjnych jako doradca przedsiębiorstw i analityk ryzyka kredytowego banku. Pracowała w Banku Spółdzielczym i PKO BP SA. Była kierownikiem sekcji analityków i doradców bankowych. Zdobyte umiejętności analityczne i szkolenia z zakresu prawa bankowego, księgowości i analizy zarządczej dają podstawę do opracowania optymalnych rozwiązań finansowych dla klienta, łącząc różne segmenty kwalifikacji klienta w Bankach. Opiniowała procedury kredytowe w zakresie finansowania przedsiewzięć developerskich, spółdzielczych oraz procedur kredytowych dla pozostałych branż małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pozyskiwaniu finansowania kredytowego, leasingowego faktoringowego dla firm oraz finansowania hipotecznego.

Facebook Slider